با ما تماس بگیرید:
۰۹۱۲-۰۵۴۶۰۶۷
۰۹۱۹-۶۴۷۸۰۰۹
حمل و نقل سعیدی

شرکت حمل و نقل سعیدی

شرکت حمل و نقل سعیدی مجری و مشاور در کلیه امور حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی از استان تهران به تمام نقاط کشور.

باربری اسلامشهر و حمل بار از اسلامشهر و چهاردانگه به شهرستان با بهترین قیمت وسریع ترین زمان ممکن توسط بهترین باربری اسلامشهر . ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان , حمل بار از چهاردانگه به شهرستان , باربری رباط کریم و خدمات حمل بار از اسلامشهر جز خدمات شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی می باشد. این شرکت متخصص در زمینه باربری اسلامشهر است. در ادامه مطالب قیمت باربری در اسلامشهر  و همچنین نرخ کرایه مصوب حمل بار و از محدوده رباط کریم و اسلامشهر و بهارستان به شهرستان های کل کشور آورده شده است.

حمل بار از اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر باربری اسلامشهر ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان قیمت کرایه حمل بار از اسلامشهر شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی

حمل بار اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر باربری اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان قیمت کرایه حمل بار از اسلامشهر شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی

محدوده اسلامشهر

اسلامشهر یکی از شهرهای استان تهران است که  در جنوب غربی شهر تهران بر راه ارتباطی جاده ساوه قرار گرفته است . فاصله اسلامشهر تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر می باشد. وسعت اسلامشهر در حدود ۱۹۵ کیلومتر مربع است و دارای ۳ بخش ، 6 منطقه و ۲۷ روستا می باشد. بخش های اصلی اسلامشهر شامل ، بخش مرکزی بخش چهاردانگه و بخش احمدآباد مستوفی است. مناطق اسلامشهر شامل مناطق 1 و 2 مرکزی ، واوان ، شاطره ، قسمت هایی از احمد آباد ، و میان آباد ( شهرک امام حسین ) است.

شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی آماده حمل بار در اسلامشهر و شهرهای همجوار مثل بهارستان رباط کریم ، نسیمشهر ، تهران ، شهریار ، و دیگر شهرهای ایران می باشد.

 باربری اسلامشهر و حومه

حمل بار در اسلامشهر و باربری در اسلامشهر کلیه محدوده اسلامشهر و محله های آن که شامل سرنوری ، باغ فیض اسلامشهر ، کاشانی اسلامشهر ، زرافشان اسلامشهر ، مهدیه اسلامشهر  , محمدیه اسلامشهر و قائمیه اسلامشهر , ۲۰ متری امام خمینی (ره)، ایرین، باغ نرده، مطهری، مهدیه، محمدیه، سعیدیه، شهرک لاله، مافین آباد، ، شیرودی ، واوان، موسی‌آباد و قائمیه و ضیا آباد ، میان آباد و … را تحت پوشش قرار داده . کلیه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه در سالامشهر و حمل بار به شهرستان را به این محدوده ارائه می دهد.

ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان

 باربری اسلامشهر و  ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان  توسط شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی با کادری مجرب و با قیمتی مناسب و در اسرع وقت انجام می شود. حمل بار متناسب با نوع بار توسط خودروهای رو باز و یا سرپوشیده انجام می پذیرد . انواع ماشین ها با تحمل تناژ مختلف مثل خاور ، ایسوزو ،کامیون تک و جفت ، تریلی و … و متانسب با بار شما موجود می باشد و آماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز . خدمات اجاره انواع کامیون تک در اسلامشهر  ، تریلی در اسلامشهر ، کامیون جفت در اسلامشهر  ، ترانزیت در اسلامشهر ، ایسوزو در اسلامشهر، خاور در اسلامشهر  ، کامیون ده چرخ در اسلامشهر  ,تریلی هجده چرخ در اسلامشهر انجام میشود.

حمل بار از اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر باربری اسلامشهر ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان قیمت کرایه حمل بار از اسلامشهر شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی

حمل بار اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر باربری اسلامشهر ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان قیمت کرایه حمل بار اسلامشهر شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی

خدمات باربری اسلامشهر

برای حمل بار از اسلامشهر می توانید با شماره های ۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷ و ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹ در هرساعت شبانه روز و حتی روزهای تعطیل تماس بگیرید.  باربری اسلامشهر , حمل بار اسلامشهر  به شهرستان  توسط شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی انجام میپذیرد. ارسال بار از اسلامشهر به اصفهان , شیراز , مشهد , تبریز , بندرعباس , زاهدان ,  کرمان و دیگر شهرهای ایران از جمله خدمات باربری اسلامشهر شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی می باشد.

جهت هرگونه مشاوره و کسب اطلاع از حمل بار از اسلامشهر می توانید با یکی از شماره های ۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷ و ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹ تماس حاصل فرمائید.

حمل بار از اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر باربری اسلامشهر ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان قیمت کرایه حمل بار از اسلامشهر سعیدی

حمل بار اسلامشهر ، ارسال بار از اسلامشهر باربری اسلامشهر ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان قیمت کرایه حمل بار اسلامشهر سعیدی

قیمت کرایه حمل بار اسلامشهر و تعرفه باربری اسلامشهر

برای کسب اطلاع از آخرین قیمت ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان و سایر نقاط ایران و حتی کشورهای همسایه می توانید شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . حمل بار از از اسلامشهر به استان های شمالی کشور مازندران , گیلان و گلستان و حمل بارهای ترافیکی نیز توسط شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی انجام می پذیرد.

به دلیل نوسان قیمت دلار و سایر محصولات مرتبط به حمل و نقل جاده ای نرخ کرایه بار تغییر می کند. بنابراین برای دریافت قیمت به روز ارسال بار از اسلامشهر و دریافت مشاوره رایگان در جهت حمل صحیح و ارزان بار می توانید با کارشناسان شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی تماس حاصل فرمائید.  قیمت کرایه های باربری در اسلامشهر  برای خاور در تاریخ 99/9/15 بشرح ذیل می باشد.

کرایه حمل بار اسلامشهر  به کرج 450 هزارتومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به قزوین 800 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به اصفهان 1 میلیون و 400 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به رشت 1 میلیون و 250 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به یزد 1 میلیون و 700 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به اردبیل 1 میلیون و 700 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به تبریز 1 میلیون و 700 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به شیراز 2 میلیون و 180 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به اهواز 2 میلیون و 250 هزار تومان
کرایه حمل بار اسلامشهر  به مشهد 2 میلیون و 150 هزار تومان
قیمت کرایه حمل بار اسلامشهر

جهت آگاهی از قیمت های حمل بار از تهران به شهرستان اینجا کلیک فرمائید.

برای آگاهی از آخرین قیمت ها کافیست با یکی از شماره های  ۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷ و ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹ تماس حاصل فرمائید. قیمت های درج شده در جدول برای حمل بار از تهران به شهرستان  توسط خاور می باشد و برای حمل بار توسط کامیون ، تریلی و … می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

5/5 - (59 امتیاز)

محاسبه آنلاین قیمت حمل بار از تهران به شهرستان

ارسال بار به شهرستان

ارسال بار به شهرستان

ارسال بار از تهران به سراسر ایران در کمترین زمان و با نازلترین قیمت.
شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی بعلت قرار گرفتن در پایانه حمل و نقل بین المللی تهران واقع در نسیمشهر این امکان را دارد که خودرو مورد نظر شما را در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
با ما تماس بگیرید

حمل اثاثیه منزل در تهران و شهرستان

حمل اثاثیه منزل در تهران و شهرستان

شرکت حمل و نقل سعیدی با داشتنی کادری مجرب آماده حمل اثاثیه شما عزیزان می باشد.

تخصص ما حمل اثاثیه شماست !
با ما تماس بگیرید

ارسال بار به مرز و کشورهای همسایه

ارسال بار به مرز و کشورهای همسایه

حمل و ارسال مطمئن و ایمن کالا به مرز در کمترین زمان و با مناسبترین هزینه و بارنامه دولتی

ما مفتخریم که با سالها تجربه در این زمینه در خدمت شما باشیم.
با ما تماس بگیرید

ارسال بارهای ترافیکی

ارسال بارهای ترافیکی

شرکت حمل و نقل جاده ای با داشتن کادری مجرب و تجربه کافی آماده ارسال هر نوع بار ترافیکی شما می باشد.

بار و محموله ترافیکی به بار و محموله هایی گفته می شود که دارای ابعاد خیلی بزرگ و وسیع و غیر معمول و یا خارج از ابعاد خودرو می باشند و یا اینکه بسیار سنگین هستند.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.
با ما تماس بگیرید
ترانزیت و ارسال بار به مرز
شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی