با ما تماس بگیرید:
۰۹۱۲-۰۵۴۶۰۶۷
۰۹۱۹-۶۴۷۸۰۰۹
حمل و نقل سعیدی

شرکت حمل و نقل سعیدی

شرکت حمل و نقل سعیدی مجری و مشاور در کلیه امور حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی از استان تهران به تمام نقاط کشور.

شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی با بیش از یک دهه سابقه در امر باربری صنعتی در تهران اکنون آماده همکاری با ادارات ، شرکت ها ، انبار ها ، کارخانجات و … جهت هرگونه حمل بار و خدمات باربری ایمن و معتبر ، شهری و بین شهری در تهران و شهرستان های اطراف می‌باشد.

جابجایی ادارات و شرکت ها و نقل مکان آنها به مکان جدید همچنین اثاث کشی وسایل ، ماشین آلات ، محصولات و حتی سفارشات مشتریان آنها ، امری بسیار متداول می‌باشد. شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی با پیشنهاد همکاری طولانی مدت با شرکت ها ، ادارات ، انبارها ، کارخانجات و… آماده ارائه خدمات باربری در تهران و شهرستان های اطراف آن با تخفیف ویژه همکاری طولانی مدت می‌باشد.

باربری صنعتی باربری شرکت ها و ادرات ، باربری کارخانجات
باربری صنعتی ، شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی ۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷ و ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹

همچنین این شرکت با ارائه خدمات باربری ارزان بین شهری سال هاست که در امر باربری بین شهری پیشرو و موفق بوده و اکنون با همکاری بسیار موفق با شرکت ها و ادارات بیشتر از قبل توانسته است به مشتریان خود خدمات باربری بین شهری را ارائه نماید.

چرا جهت جابجایی تجهیزات و وسایل ادارات و شرکت ها باید ازخدمات یک باربری مطمئن و ایمن استفاده نمائیم؟!

در هنگام باربری شرکت ها ، ادارات ، کارخانجات و … عمدتا به علت اهمیت بالای لوازم ، ابزارآلات و ماشین آلات و … امنیت بار بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل همکاری با یک باربری با تجربه در تهران بدلیل اجتناب از هرگونه ضرر مالی و جانی در حین جابجایی ، امری لازم و ضروری است.

باربری صنعتی باربری شرکت ها و ادرات ، باربری کارخانجات
شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی ۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷ و ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹

شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی با تجربه بالای کادر ادرای و حمل و نقل در امر باربری صنعتی و اداری در تهران به شما این اطمینان را می‌دهد که بار شما صحیح و سالم به مقصد خواهد رسید.

برای تضمین امنیت بار علاوه بر بیمه صدر درصدی کلیه لوازم هنگام جابجایی ، از تکنیک های بسته بندی صحیح بار و استفاده از ضربه گیر در هنگام جابجایی استفاده می‌گردد. این تکنیک ها سال هاست که در امر بارگیری و جابجایی بار مورد استفاده قرار میگیرند و کاملا ثابت شده و موفق بوده اند .

باربری سعیدی متخصص در خدمات باربری صنعتی شرکت‌ها و ادارات

کافی است یک بار با ما همکاری کنید تا به صحت ادعاهای ما پی ببرید. ما با دسترسی سریع و بالای خود به انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین باری توانسته است هزینه های باربری در تهران و شهرهای اطراف را به طرز چشمگیری کاهش دهد و همزمان کیفیت کار را در بالاترین سطح ممکن حفظ نماید.

باربری صنعتی باربری شرکت ها و ادرات ، باربری کارخانجات
باربری سعیدی ، ۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷ و ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹ باربری معتبر

شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی ارزان ترین و مطمئن ترین باربری در تهران و شهرستان های اطراف  جهت کلیه امور باربری شهری و بین شهری در خدمات شماست ….

با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۵۴۶۰۶۷
 ۰۹۱۹۶۴۷۸۰۰۹

جهت اطلاع از شرایط حمل بار های ترافیکی ، بارهای سنگین و فوق سنگین از تهران به شهرستان اینجا کلیک نمائید.

محاسبه آنلاین قیمت حمل بار از تهران به شهرستان

5/5 - (4 امتیاز)
ترانزیت و ارسال بار به مرز
شرکت حمل و نقل جاده ای سعیدی